Jste zde

Tantrická skupina - cunnilingus a masáž lingamu

Tantrická skupina - cunnilingus a masáž lingamu

Hlavní téma: "Tantrické meditace a cvičení"

Současný cunnilingus a masáž lingamu ve vás nejspíš evokuje představu sexuální polohy 69 pro orální sex. Muž laská ústy ženu a žena ústy laská mužův penis. Spojení orálního sexu a manuální stimulace pohlaví muže a ženy tato poloha samozřejmě dovoluje. Dokonce je považována za mimořádně vzrušující.

Jenže jak dosáhnout spojení cunnilingus s tantrickou masáží lingamu při skupinovém sexu ve třech? Jedna tantrická meditace pro trojici takovou kombinaci v tantrické skupině dovoluje. Jedná se o trojici žena-muž-žena (tedy FMF). Jak už bylo několikrát řečeno, skupinový sex není běžný sex, ale skupinový sex. V takovém případě je zbytečné se divit tomu "jak je to možné?"

V rámci setkání skupiny se používají techniky, které jsou jiné, než se běžně používají při párovém sexu. Většinou se zapojí tolik lidí, kolik je zapojit možné. Pokud meditace se týká skupiny dvou manželských párů, pak v tomto případě je jeden muž v roli pasivní a techniky se účastní jako divák. Příště se role vymění a on bude v roli aktivní. Obě ženy jsou v roli aktivní a na technice se přímo podílí. Všichni společně vytvoří příjemnou atmosféru pro masáž a připraví dostatek teplého oleje pro masáž lingamu.

Meditace je náročná na kontrolu vzrušení

Nebude se jednat o žádnou "akční" techniku, ale o tantrickou meditaci, chcete-li cvičení, při kterém jde o udržení vysokého stupně pozornosti při velmi vysokém vzrušení. Pro přijímajícího muže i ženu je to náročné i proto, že musí ovládnout své vzrušení a dopředu domluvenými signály se naučit vzájemně kontrolovat. Ženu která dává tantrickou masáž lingamu pak musí umět kontrolovat vzrušení muže a tomu přizpůsobit masáž lingamu. Cílem je naučit se vzájemně kontrolovanou pomalou tantrickou masáž lingamu muži a pomalou tantrickou techniku orálního sexu přijímající ženě. Tato technika je určena pro pokročilé tantrické skupiny ve kterých již všichni mají zkušenosti jak s tantrickou masáží lingamu, pomalým cunnilingem i rolí pozorovatele. Všichni samozřejmě musí umět dávat i přijímat techniky, ale také umět vzájemné kontrolovat vzrušení.

Jak se technika provádí?

Muži se dohodnou který z nich bude v roli "pozorovatele" a který bude v roli příjemce. V průběhu techniky se tyto role měnit nedají.

Setkání začíná pozdravem "Namasté". Přijímající muž si lehne na záda a pohodlně se položí a rozevře nohy. Pod hlavu si dá pohodlný polštářek kterým si může hlavu pohodlně podložit. Pohodlí je velmi důležité, protože technika vzájemné stimulace bude trvat asi tak jednu hodinu.

  • Jedna z žen, většinou ta, která dobře zná techniky masáže lingamu, si sedne mezi nohy muže na vyšší pevný polštářek (často naplněný slupkami pohanky) a přeloží jeho nohy přes své. Bude tedy společně s mužem ve stejné poloze jako je při klasické tantrické masáži lingamu.
  • Druhá žena, ta která bude přijímat orální stimulaci, se posadí muži na hrudník tak, aby ústy muž dosáhl na její pohlaví. Této poloze se říká "Facesitting". Žena v této poloze oboustranně klečí nad mužem a svou váhu přenese na polštář za jeho hlavou. Ideální je, když je za hlavou muže k dispozici opěrka nebo nějaká podélná tyč o kterou se žena může opřít. Pokud se technika provádí na posteli, může se využít její pelest. Žena pak může snadněji udržet rovnováhu a přenést na ni část své váhy. Muž ženu rukama přidržuje v bocích.

Použít se dá i nízká sedačka které se říká "stolička queening" někdy nazývaná "smotherbox". Tato stolička (nebo box) umožňuje volný přístup k rozkroku ženy vsedě. Poloha vsedě uvolňuje svaly pánevního dna a při roztažení ženiných nohou proto často dochází k rozevření velkých stydkých pysků a někdy částečně i malých stydkých pysků. Ženina vulva je tak velmi dobře přístupná pro intimní doteky jazykem a ústy. Hlavní svaly v rozkroku jsou uvolněné a nejsou napínané, což umožňuje snadný přístup do pochvy ale případně i ke konečníku.

Všichni se zklidní, zavřou oči, zklidní a zpomalí svůj dech. Žena která provádí masáž lingamu pomalu nanese teplý olej na mužova stehna, do třísel, na šourek, hráz a samozřejmě na lingam. Muž začne ženu přijímající orální laskání jemně hladit na nohách, bříšku a prsou. Velmi pomalu a lezce začne se stimulací třísel, a velkých stydkých pysků jazykem.

Tato technika zdaleka není tak jednoduchá, jak by si někdo mohl myslet. Jedná se o tantrické cvičení které prověří zkušenosti všech tří účastníků. Celková doba meditace se uvažuje tak kolem jedné hodiny. Rozhodně se tedy nejedná o nic "akčního". Tato relativně dlouhá doba meditace poskytuje všem velký prostor pro koncentraci na pocity a prožitky, které techniky provází. V průběhu meditace bude přijímající muž prožívat velmi intenzivní a nesmírně vzrušující pocity při masáži lingamu a současně s nimi i vnímat vzrušení ženy které poskytuje pomalé orální laskání. Její vzrušení bude samozřejmě vnímat i jako stahy Venušina pahorku, pohyby stydkých pysků, perinea, a to i jazykem uvnitř pochvy. Nepochybně je zaznamená i na stazích klitorisu. Vnímá vzrušení ženy i jako vůni a chuť jejího pohlaví. Když se k tomu přidají podvědomé pohyby těla, citoslovce vzrušení a podněty hmatové, je toho na jednoho muže až dost...

Protože vzrušení bude narůstat, je potřeba ho i kontrolovat. Tato kontrola je nutná jak na straně muže, tak i ženy přijímající orální stimulaci. Pokud muž vnímá, že jeho vzrušení z masáže lingamu a ostatních podnětů je už příliš vysoké, naznačí ženě provádějící masáž aby zpomalila nebo provedla techniky které jeho vzrušení sníží. Podobně žena přijímající orální laskání naznačí muži, aby zpomalil. Technika tedy vyžaduje vzájemnou koordinovanost celé trojice.

Úlohou čtvrtého, tedy muže který se dívá, je sledovat čas. Jakmile uplyne čtvrt hodiny, jemně cinkne na zvoneček nebo triangl. Stejně jako když odbíjí hodiny - 1x, 2x, 3x a 4x. Čtyři cinknutí znamenají že čas vypršel a že muž může přijímající ženu přivést k vyvrcholení orálními technikami a žena která provádí masáž lingamu může muže dovést intenzivními technikami k vyvrcholení.

Po cvičení se všichni (včetně pozorujícího muže) položí vedle sebe a jemným hlazením se všichni zklidní. Na závěr si vzájemně poděkují za krásný zážitek.

Příště se vymění, druhý muž bude přijímající masáž lingamu a žena která prováděla masáž lingamu bude přijímat orální laskání. Tím je zajištěno, že se všichni ve svých rolích spravedlivě vymění.

 

Články s podobnou tematikou