Jste zde

Kombinace análního a orálního sexu "Ass to mouth"

Kombinace análního a orálního sexu "Ass to mouth"

Pokračování článku "Anální sex".

Ass to mouth je termín pro sexuální praktiku z oblasti análního sexu. Ass to mouth (česky doslova ze zadku do pusy) je hovorový termín pro situaci, kdy se vyjme penis z řitního otvoru (anusu) partnera nebo partnerky a následně se vloží do úst partnera nebo partnerky.

Tato sexuální praktika análního sexu je sice předváděna v pornografii, ale ani mezi zastánci análního sexu není oblíbená. Odsuzovaná je především pro ponižující roli partnera nebo partnerky, kterým je do úst vkládán penis, který byl dříve vložen do análního otvoru jiného muže nebo ženy.

Je to ponižující a hlavně nesmírně nehygienické.

Obliba v podobné praktice by zasloužila prozkoumání zdravotního stavu osoby, která ji vyhledává. Může se jednat o některou ze sexuálních úchylek zaměřených na kontakt s lidskými fekáliemi. Bližší informace o sexuálních úchylkách naleznete v článku sexuální odchylky.

Při této praktice existuje velké nebezpečí, že mnohem snadněji může dojít k přenosu případné nákazy sexuálně přenosnou nemocí, například virem genitální herpes nebo virem HIV. Extrémně vysoké je především riziko přenosu střevních parazitů nebo hepatitidy typu A.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)