Hlavní téma: "Anální sex".
Pokračování článku "Zdravotní problémy zabraňující análnímu sexu".
Anální sex je problematický sám o sobě. Mnoho lidí po něm sice touží a někteří si ho i vyzkouší, ale pak musí respektovat omezení a hygienická opatření, která takováto sexuální aktivita předpokládá a vlastně i vyžaduje. S análním sexem je spojena řada rizik o kterých je potřeba něco vědět a hlavně je potřeba je respektovat.
Každý člověk má určitou osobní zkušenost se střevními potížemi. Spojovat touhu po anální sexu s partnerem, který má střevní potíže proto většina "normálních" lidí nejspíš nebude.
Nabízí se hned tři zásadní otázky:
Nejdříve si odpovíme na několik základních otázek, které již řeší článek "Časté otázky k análnímu sexu" a které nám pomohou s rozhodováním jak dál...
Velmi častá je otázka zájemců o anální sex je - zda je anální sex "nečistý"?. V praxi to znamená, že na anální sex je potřeba se nějak připravit?. Každého asi napadne, že před análním sexem je potřeba se vyprázdnit. Odborníci a vědci řady "světoznámých univerzit" z USA pak radí použít "anální klystýr". Selský rozum říká, že udržet hygienu při análním sexu v době, kdy má příjemce análního sexu střevní potíže, nemusí být vždy úplně snadné.
Po tomto "úvodu do problematiky" je snad každému jasné, vyžadovat nebo se pokoušet o anální sex v době, kdy přijímající partnerka (nebo partner) trpí střevními potížemi je nerozumné...
Nyní si odpovíme na ty tři základní otázky, které se dnešního tématu týkají:
Myslím, že toto téma se tím vyčerpalo...